2D Scanner Serial
2.5D Scanner Serial
3D Scanner Serial
ODM System
banner011
X

ne do t'ju sigurojmë
gjithmonë merrni më të mirë
rezultatet.

Merrni mostra falas dhe libra me figuraSHKO

FEELTEK është përqendruar në sistemin 3D të fokusit dinamik për vite me rradhë. Ne jemi gjithmonë duke theksuar ndarjen e kontrollit të softuerit, dizajnin optik gjatë materialit dhe përpunimin e arritjeve të aplikacionit.

Gjatë disa viteve të fundit, FEELTEK është e përkushtuar në strategjinë e "Drejtimit të përpunimit inovator 3D lazer" dhe filloi serialet e skanimit 3D që mbështesin gjatësinë e valës 10640/1064/980/532 / 355nm me opsionet e madhësisë së hapjes 10/15/20/30 / 40/70 në treg.

di më shumë për kompaninë

about

eksploroni tonat sherbimet kryesore

Si një partner i rëndësishëm i integruesit të përpunimit lazer, FEELTEK gjithmonë i ka kushtuar rëndësi përshtatjes së zgjidhjes

INDUSTRIA JON
Avantazhi

Projektim preciz

Lente inovative asferike, energji më e përqendruar dhe uniforme. Mundësi të shumta të gjatësisë së valës dhe fushës së punës

Saktësi e madhe

Precizion i lartë Shpejtësi e lartë Zhvendosje në temperaturë të ulët. Kontroll i galvanometrit me shpejtësi të lartë, temperaturë të ulët. Teknologjia unike e kontrollit të makinës

Zhvillimi

Program i vetë-zhvilluar i Aplikimit. Siguron shumëllojshmëri të zgjidhjeve standarde të bazuara në teknologjinë e fokusit dinamik: shënjimi vizual i pozicionimit, shënimi i vijës lëvizëse në fushë të madhe, shënimi sipërfaqësor 3D, gdhendja lehtësuese, saldimi 3D, materiale shtesë dhe zbritëse, etj. Mbështetni zhvillimin e mëtejshëm të personalizuar

Sistemi I kontrollit

Sistemi i vetë-zhvilluar i kontrollit Burimi i ndërfaqes së shumëfishtë. Roboti i ndërfaqes, CCD, Linja në lëvizje, plotësojnë zbatimin e procesit të disiplinës.

ne do të sigurojmë që ju gjithmonë të merrni
rezultatet më të mira.

 • FEELTEK will be your important partner for 2D to 3D galvo system customization

  Sigurimi i Cilësisë

  FEELTEK do të jetë partneri juaj i rëndësishëm për personalizimin e sistemit galvo 2D në 3D
 • Provide high-precision, high-speed, high-stability dynamic focusing system, patented optical path design

  Projektimi optik

  Siguroni një sistem fokusimi dinamik me saktësi të lartë, me shpejtësi të lartë dhe qëndrueshmëri të lartë, dizajn të patentuar të rrugës optike
 • FEELTEK has accumulated a great number of 2D system and 2.5 D scanheads customization experiences as well.

  Vite eksperience

  FEELTEK ka akumuluar një numër të madh të sistemit 2D dhe përvojave të personalizimit të kokave të skanimit 2,5 D gjithashtu.
 • An important partner of galvanometer laser processing equipment, attaches great importance to customized process solutions

  Përshtatja e Programit

  Një partner i rëndësishëm i pajisjeve të përpunimit me lazer galvanometër, u jep shumë rëndësi zgjidhjeve të proceseve të personalizuara

APLIKACION

Kërkesë për listën e çmimeve

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë me respektimin e parimit të cilësisë së parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyeshëm në industri dhe vlerë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër ..

paraqit tani

të fundit lajme & blog

shiko më shumë
 • Po sikur të mos jetë vetëm një 2D ...

  Përveç skanimit FEELTEK 2D, duke marrë parasysh komoditetin dhe fleksibilitetin, ne gjithashtu ofrojmë disa opsione të modulit për klientin që synon të bëjë ...
  Lexo më shumë
 • Shënimi i etiketës FEELTEK në m ...

  Ka një kërkesë në rritje në lidhje me shënimin e etiketës në pjesët mekanike, veçanërisht në industrinë e automjeteve, të tilla si shpërndarës, bateri motorike, filtër ajri etj ...
  Lexo më shumë
 • Gëzuar Krishtlindjet dhe Gëzuar N ...

  Ndërsa 2021 do të vijë së shpejti Le të kujdesemi të gjithë për njëri-tjetrin dhe të mbështesim nevojën e gjithsecilit për shëndet të mirë, drekë të mirë dhe prosperitet. FEELTEK është ...
  Lexo më shumë