produktet

Skaneri 3D-CO2-C430

Përshkrim i shkurtër:

Protokolli standard XY2-100, ndërfaqe e hapur, e pajtueshme me kartën e kontrollit të njohur në treg.

Gjatësia e valës mbështetëse: 10640nm10200nm9400nm.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Karakteristikat e produktit

 

Përshkrim

- Protokolli standard XY2-100, ndërfaqe e hapur, e pajtueshme me kartën e kontrollit të njohur në treg.

- Gjatësia e valës mbështetëse: 10640nm10200nm9400nm.

- Projektuar bazuar në karakteristikat e rrezeve të daljes së lazerit popullor në treg, maksimizoni përdorimin e lenteve optike.

- Komponentët optikë II-IV, humbje e vogël e dritës me njollë më të hollë0.12 mm @ 150 × 150 mm @ 10640nm.

- Projektimi i modulit dinamik të fokusit dinamik të boshtit Z, frekuenca e përgjigjes≥100HZ @ ≥ 10 °.

- Zbatohet për llojet e instalimeve horizontale, vertikale dhe të prirura.

- Mund të përdoret në lloje të linjës lëvizëse, pozicionimit vizual, gdhendjes së thellë, shënimit të hapit dhe aplikacioneve të tjera të linjës së prodhimit me programet LenMark dhe WinMark.

- Mbështetni personalizimin e komponentëve me fuqi të lartë, maks. fuqi deri në 3KW, veçanërisht e aplikuar në modelin mekanik të palosur.

- Një version opsional elektrik, ai mund të bëjë formatin e funksionimit të komutimit elektrik dhe gjatësinë fokale përmes kontrollit të softuerit.

 

Aplikacion

Shënimi i fushës së madhe, Prerja, Prodhimi i Shtesave, Shkrimet, Prerja e Filmit

 

Version

Pro, P2

1576473546711610

Specifikimet e përgjithshme

Furnizimi me energji elektrike

Tensioni i hyrjes (VAC

170 ~ 264

Dalja Voltazhi (VDC

+24

Rryma (A

4A (3 grupe

Kërkesat mjedisore

Temperatura e ambientit (°)

25 + 10

Temperatura e ruajtjes (°

-10 ~ + 60

Lagështia

≤75% jo kondensues

Specifikimet e galvanometrit

Version

Pro

P2

Këndi i skanimit (°

11.5 ±

Përsëritshmëria (μrad

8

5

Maks. Fitoni Drift (ppm / K

100

50

Maks. Drift Offset (μrad /

30

15

Zhvendosje afatgjatë mbi 24 orë rad mrad

<0,5

.10.1

Maks. Shpejtësia e përpunimit (karaktere / s

260 mode modaliteti i cilësisë @ 150 × 150 fushë pune

Gabim gjurmimi (ms

0,65 ≤

Specifikimet optike

Madhësia e hapjes (mm

40 mm

Diametri i hyrjes së rrezes (mm

7,5 mm / 9 mm / 12,5 mm

Diametri i regjistruar dhe i regjistruar

Fusha e punës (mm

150 × 150

250 × 250

350 × 350

450 × 450

500 × 500

Gjatësia fokale (mm

191

291

391

491

541

TheMin.SpotDiameter@1/e2 (mm

0,12

0,165

0.215

0.256

0.275

Fusha e punës (mm

600 × 600

800 × 800

1000 × 1000

1200 × 1200

Gjatësia fokale (mm

651

951

1191

1431

TheMin.SpotDiameter@1/e2 (mm

0.32

0.443

0,551

0.645

1576473546119916


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni